NK Website Banner

BinKix Kerst

Opstellingen huidige week

Op deze pagina zijn de opstellingen te vinden voor het aankomende weekend. Mocht je al lang van te voren weten dat je een bepaald weekend niet aanwezig kunt zijn laat dit dan alvast weten. De contactgegevens zijn te vinden op de pagine van het wedstrijdsecretariaat. Wil je afschrijven voor een van de onderstaande wedstrijden?

Voor de jeugd (B t/m F) : telefonisch afschrijven is mogelijk tot donderdagavond 17.00 uur bij Katinka de Joode - 06-49415417. Dit kan door te sms-en, whatsappen of mailen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). Bij het afschrijven graag ook een reden vermelden. Het afschrijven voor een wedstrijd verloopt via het wedstrijdsecretariaat, en niet via de trainers.

Voor de technische commissie:

  • 1, 2 en A: afschrijven bij de coach
  • 3 tm 6: afschrijven bij de aanvoerder

 

Opstellingen voor week 13 voor de vereniging HKV / Ons Eibernest in Den Haag

 

za 30/03
19:40
1
Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK21747
GKV / Enomics 1 -  HKV / Ons Eibernest 1
DamesJoan, Laura, Liz, Liza, Nikita
HerenLuca, Matthijs, Timo, Tjarko, Vincent
CoachMady, Chris
Verzamelenonbekend
LocatieVan Rappardhal in Gorinchem
Opmerking afgemeld: Marisha

 

za 30/03
18:00
2
Klasse:ROKC Wedstrijdnummer: WK22489
GKV / Enomics 2 -  HKV / Ons Eibernest 2
DamesAmber, Erinn, Sanne, Kallista (3), Neri (A1), Paula (3), Saskia (3)
HerenJulian, Maurice, Melvin, Timo, Bas (7), Keoni (A1), Wouter (4)
CoachDennis
Verzamelenonbekend
ScheidsrechterM. Mooren
LocatieVan Rappardhal in Gorinchem
Opmerking afgemeld: Romy

 

za 30/03
14:15
3
Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK22932
HKV / Ons Eibernest 3 -  DeetosSnel 3
DamesEmke, Kallista, Melissa, Naomi, Paula, Samantha, Saskia
HerenDanny, Fabian, Leander, Robbert, Stefan
Coach
ReservesBelinda (4)
Verzamelen13:15
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

zo 31/03
13:50
4
Klasse:R2E Wedstrijdnummer: WK23684
HKV / Ons Eibernest 4 -  Sporting Trigon 3
DamesBelinda, Bodine, Danielle, Maartje, Melissa, Regina
HerenBas, Harro, Sjors, Wouter
Coach
ReservesKeoni (A1)
Verzamelen13:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
Opmerking afgemeld: Edwin, Harry

 

zo 31/03
12:40
5
Klasse:R4D Wedstrijdnummer: WK27038
HKV / Ons Eibernest 5 -  OJC '98 2
DamesBianca, Bonita, Carolyn, Inge, Ingrid, Scharda
HerenArvind, Bobby, Dennis, Marcel, Marco, Robbert
Coach
Verzamelen11:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
OpmerkingGeen reserves nodig. afgemeld: Charmaine

 

za 30/03
16:45
A2
Klasse:A-026 Wedstrijdnummer: BK43300
HKV / Ons Eibernest A2 -  Twist A3
DamesGaby, Joy, Licia, Lisanne, Louise
HerenJesse, King, Nick, Nico
CoachBodine, Naomi, Leander, Randy
ReservesBjorn (A3)
Verzamelen16:00
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

za 30/03
15:30
A3
Klasse:A-049 Wedstrijdnummer: BK44736
HKV / Ons Eibernest A3 -  Avanti A6
DamesDianne, Lyanne, Roxanna, Yasmine
HerenAurang, Bjorn, Pedro
CoachMarijn, Martin
Verzamelen14:45
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
OpmerkingLouise en Licia Lauffer zijn erbij als reserve. Heren van A2 wordt nog bekeken. afgemeld: Haidar, Haidar

 

za 30/03
13:20
B1
Klasse:B1F Wedstrijdnummer: WK29411
KVS / Maritiem B1 -  HKV / Ons Eibernest B1
DamesEsmee, Fay, Sjors, Yrsa
HerenGijs, Niek, Sander, Sascha, Tommie
CoachArno, Edwin
Verzamelen12:00
LocatieDe Blinkerd in Scheveningen

 

za 30/03
16:00
B2
Klasse:B2D Wedstrijdnummer: WK29740
Madjoe B1 -  HKV / Ons Eibernest B2
DamesChanique, Chenoa, Chiara, Nienke, Vera
HerenBrian, Floris, Luco, Ole, Twan
CoachLuca, Melvin
Verzamelen14:15
LocatieMiddelmors in Rijnsburg

 

za 30/03
13:00
C1
Klasse:C-018 Wedstrijdnummer: BK39772
HKV / Ons Eibernest C1 -  ODO C1
DamesCaithlyn, Cheyenne, Layla, Sanne, Tatum
HerenBrooklyn, Jaimy, Memet, Sami, Victor
CoachBonita, Charmaine, Keoni
ReservesKatie (D1), Sienna (D1)
Verzamelen12:15
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

za 30/03
12:00
D1
Klasse:D-014 Wedstrijdnummer: BK34758
HKV / Ons Eibernest D1 -  Meervogels / Física D2
DamesAwista, Chaya, Chequenne, Katie, Sandy, Sienna
HerenJorrit, Lars, Mitchel, Noah Jonathan, Tristan
CoachMatthijs, Max
Verzamelen11:30
LocatieHKV/Ons Eibernesthal in Den Haag

 

za 30/03
13:25
E1
Klasse:E-045 Wedstrijdnummer: BK32928
Die Haghe E2 -  HKV / Ons Eibernest E1
DamesLisanne, Roda
HerenNathan, Twan
CoachMarisha, Sanne
Verzamelen12:30
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag

 

za 30/03
11:05
E2
Klasse:E-095 Wedstrijdnummer: BK32929
Dubbel Zes E2 -  HKV / Ons Eibernest E2
DamesDanja, Julia
HerenBerken, Egemen, Willy
CoachAinhoa, Esmee, Vera
Verzamelen10:15
LocatieGaslaan in Den Haag

 

za 30/03
09:00
E3
Klasse:E-116 Wedstrijdnummer: BK49877
Excelsior E6 -  HKV / Ons Eibernest E3
DamesDila, Hamidenur
HerenBaris, Dylan
CoachDanny, Floris
Verzamelenonbekend
LocatieDe Buitenhof in Delft

 

za 30/03
10:10
F2
Klasse:F-050 Wedstrijdnummer: BK28335
Dubbel Zes F1 -  HKV / Ons Eibernest F2
DamesDemi, Dewi
HerenMenno, Okan, Stan, Yannick
CoachSjors, Johan, Luco
Verzamelen09:15
LocatieGaslaan in Den Haag

 

23,57813