BINKIX Banner

BINKIX Banner Mobiel

Wedstrijdprogramma

Korfbal Competitie Overzicht | programma1718zaal
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
ma 18/12 20:30Maassluis 1 - HKV / Ons Eibernest 1Olympia in Maassluis
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
za 23/12 11:00Vriendenschaar D1 - HKV / Ons Eibernest D1Sporthoeve in Bodegraven
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
za 6/1 09:00IJsselvogels F3 - HKV / Ons Eibernest F1Zuidplas in Moordrecht
za 6/1 10:30VEO E2 - HKV / Ons Eibernest E1Essesteyn in Voorburg
za 6/1 11:00Maassluis C1 - HKV / Ons Eibernest C1Olympia in Maassluis
za 6/1 13:05Fiks A1 - HKV / Ons Eibernest A2Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
za 6/1 13:15HKV / Ons Eibernest E2 - Refleks E3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 6/1 13:50PKC / SWKGroep A1 - HKV / Ons Eibernest A1PKC-hal in Papendrecht
za 6/1 14:15HKV / Ons Eibernest D1 - Phoenix D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 6/1 15:00Pernix B2 - HKV / Ons Eibernest B3De Zijl in Leiden
za 6/1 16:45HKV / Ons Eibernest B1 - Groen Geel B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 6/1 17:30Korbis B2 - HKV / Ons Eibernest B2De Dreef in Waddinxveen
za 6/1 18:15HKV / Ons Eibernest 2 - Excelsior 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 6/1 20:00HKV / Ons Eibernest 1 - BEP 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 7/1 12:25Achilles 5 - HKV / Ons Eibernest 5Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
zo 7/1 12:30HKV / Ons Eibernest 6 - Futura 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 7/1 13:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - HKV / Ons Eibernest 3De Twine in Grou/Reduzum
zo 7/1 13:40HKV / Ons Eibernest 7 - Phoenix 6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 7/1 17:00Fortuna / Delta Logistiek 4 - HKV / Ons Eibernest 4Fortuna-hal in Delft
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
za 13/1 09:00Excelsior E7 - HKV / Ons Eibernest E2De Buitenhof in Delft
za 13/1 09:00KVS / Maritiem E2 - HKV / Ons Eibernest E1De Blinkerd in Scheveningen
za 13/1 11:00HKV / Ons Eibernest A2 - Madjoe A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 13/1 11:00Nieuwerkerk D2 - HKV / Ons Eibernest D1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 13/1 11:15Achilles B1 - HKV / Ons Eibernest B1Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 13/1 14:30WION 3 - HKV / Ons Eibernest 4WION-hal in Rotterdam
za 13/1 15:50DSC A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Vijfkamp in Eindhoven
za 13/1 16:15HKV / Ons Eibernest C2 - GKV C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 13/1 17:30HKV / Ons Eibernest C1 - KCC / SO natural C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 13/1 17:30KIOS B2 - HKV / Ons Eibernest B3Estafette in Nieuw Vennep
za 13/1 18:45HKV / Ons Eibernest 2 - RWA 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 13/1 20:15HKV / Ons Eibernest 1 - Achilles 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 14/1 12:30HKV / Ons Eibernest 6 - KZ Danaiden 7HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 14/1 13:30Sporting Trigon 4 - HKV / Ons Eibernest 5Drie Oktoberhal in Leiden
zo 14/1 13:40HKV / Ons Eibernest 7 - KZ Danaiden 9HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 14/1 14:30AW.DTV 3 - HKV / Ons Eibernest 3Gaasperdam in Amsterdam
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
za 20/1 10:00Valto F4 - HKV / Ons Eibernest F1Vreeloo-hal in De Lier
za 20/1 10:30HKV / Ons Eibernest D1 - KCC / SO natural D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 11:00Pernix A1 - HKV / Ons Eibernest A2De Zijl in Leiden
za 20/1 11:30HKV / Ons Eibernest E1 - Sporting Trigon E3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 11:30HKV / Ons Eibernest E2 - Excelsior E7HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 12:30HKV / Ons Eibernest B3 - Fiks B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 13:10Dubbel Zes C1 - HKV / Ons Eibernest C2Gaslaan in Den Haag
za 20/1 13:45HKV / Ons Eibernest A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 14:00Fortuna / Delta Logistiek C1 - HKV / Ons Eibernest C1Fortuna-hal in Delft
za 20/1 15:30HKV / Ons Eibernest B2 - Gemini B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 16:45HKV / Ons Eibernest B1 - BEP B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 17:50ZKV 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Struyck in Zaandam
za 20/1 18:15HKV / Ons Eibernest 4 - Merwede / Multiplaat 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 19:30HKV / Ons Eibernest 5 - ALO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 20/1 19:30ZKV 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Struyck in Zaandam
zo 21/1 12:45HKV / Ons Eibernest 3 - Groen Geel 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 21/1 14:10ALO 6 - HKV / Ons Eibernest 7Ockenburgh in Den Haag
zo 21/1 15:35Dubbel Zes 2 - HKV / Ons Eibernest 6Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
za 27/1 11:00DeetosSnel C1 - HKV / Ons Eibernest C1DeetosSnel-hal in Dordrecht
za 27/1 12:05HKV / Ons Eibernest E2 - Dubbel Zes E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 13:15HKV / Ons Eibernest B1 - ZKV B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 14:45HKV / Ons Eibernest C2 - KVS / Maritiem C2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 15:00OZC F2 - HKV / Ons Eibernest F1De Enk in Rotterdam
za 27/1 16:00KZ Danaiden A2 - HKV / Ons Eibernest A2Drie Oktoberhal in Leiden
za 27/1 16:00HKV / Ons Eibernest B2 - Twist B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 16:10TOP / SolarCompleet A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Korf in Sassenheim
za 27/1 17:15HKV / Ons Eibernest B3 - Tempo B3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 17:15KVS / Maritiem 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Blinkerd in Scheveningen
za 27/1 18:30HKV / Ons Eibernest 3 - De Wâlden 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 27/1 19:00KVS / Maritiem 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Blinkerd in Scheveningen
za 27/1 19:25RWA 5 - HKV / Ons Eibernest 6Rhoon in Rhoon
zo 28/1 12:30HKV / Ons Eibernest 4 - Tilburg 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 28/1 13:40HKV / Ons Eibernest 5 - Tilburg 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 28/1 15:20Dubbel Zes 4 - HKV / Ons Eibernest 7Houtrust in Den Haag
ma 29/1 19:30Sporting Trigon B1 - HKV / Ons Eibernest B35 Mei-hal in Leiden
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
za 3/2 10:10Dubbel Zes E2 - HKV / Ons Eibernest E2Gaslaan in Den Haag
za 3/2 11:00HKV / Ons Eibernest E1 - Die Haghe E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 11:00HKV / Ons Eibernest F1 - Nieuwerkerk F6HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 12:00HKV / Ons Eibernest D1 - VEO D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 12:15De Meervogels B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Veur in Zoetermeer
za 3/2 12:30Nieuwerkerk B2 - HKV / Ons Eibernest B2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 3/2 13:30HKV / Ons Eibernest A1 - Oranje Wit A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 15:00HKV / Ons Eibernest C1 - KOAG C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 15:15Tempo B3 - HKV / Ons Eibernest B3Limeshallen in Alphen ad Rijn
za 3/2 16:15HKV / Ons Eibernest A2 - Velocitas A2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 17:45HKV / Ons Eibernest 2 - PKC / SWKGroep 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 19:30HKV / Ons Eibernest 1 - DOS 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 3/2 21:00HKV / Ons Eibernest 6 - GKV 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 4/2 11:10KZ Danaiden 3 - HKV / Ons Eibernest 5Drie Oktoberhal in Leiden
zo 4/2 11:25DeetosSnel 4 - HKV / Ons Eibernest 4DeetosSnel-hal in Dordrecht
zo 4/2 12:30HKV / Ons Eibernest 7 - Achilles 9HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 4/2 13:10OWK 2 - HKV / Ons Eibernest 3Rodenburghal in Leek
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
za 10/2 10:30HKV / Ons Eibernest A1 - DeetosSnel A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 12:00HKV / Ons Eibernest C2 - Dubbel Zes C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 13:15HKV / Ons Eibernest F1 - Avanti F3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 13:15HKV / Ons Eibernest E1 - TOP / SolarCompleet E5HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 14:35TOP / SolarCompleet B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Korf in Sassenheim
za 10/2 14:45HKV / Ons Eibernest B3 - Sporting Trigon B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 15:30Korbis D1 - HKV / Ons Eibernest D1De Dreef in Waddinxveen
za 10/2 16:00HKV / Ons Eibernest B2 - Valto B3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 16:05KCC / SO natural 3 - HKV / Ons Eibernest 2Schenkel in Capelle ad IJssel
za 10/2 17:15HKV / Ons Eibernest C1 - Vriendenschaar C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 18:25HKV / Ons Eibernest A2 - Haarlem A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/2 20:15De Meervogels 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Veur in Zoetermeer
zo 11/2 12:00Phoenix 4 - HKV / Ons Eibernest 6De Veur in Zoetermeer
zo 11/2 12:30HKV / Ons Eibernest 4 - Phoenix 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/2 13:45HKV / Ons Eibernest 3 - SCO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/2 15:20Die Haghe 8 - HKV / Ons Eibernest 7Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
za 17/2 09:00ONDO F5 - HKV / Ons Eibernest F1De Hoekstee in Hoek van Holland
za 17/2 10:00Achilles E3 - HKV / Ons Eibernest E2Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
za 17/2 11:00HKV / Ons Eibernest D1 - Korbis D1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 12:30HKV / Ons Eibernest B1 - KZ / Hiltex B1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 13:05Futura E1 - HKV / Ons Eibernest E1Zuidhaghe in Den Haag
za 17/2 14:00HKV / Ons Eibernest C2 - Futura C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 15:00TOP / SolarCompleet B5 - HKV / Ons Eibernest B3De Wasbeek in Sassenheim
za 17/2 16:00ALO A1 - HKV / Ons Eibernest A2Ockenburgh in Den Haag
za 17/2 16:00Nieuwerkerk A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 17/2 16:25Heerenveen 3 - HKV / Ons Eibernest 3Blauw-Wit hal in Heerenveen
za 17/2 16:30ONDO C1 - HKV / Ons Eibernest C1Westlandhal in ’s-Gravenzande
za 17/2 16:30Fortuna / Delta Logistiek B4 - HKV / Ons Eibernest B2Fortuna-hal in Delft
za 17/2 18:30HKV / Ons Eibernest 2 - Die Haghe 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 17/2 20:00HKV / Ons Eibernest 1 - KVA 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 18/2 12:30HKV / Ons Eibernest 7 - Fortuna / Delta Logistiek 7HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 18/2 14:40Refleks 4 - HKV / Ons Eibernest 5Marimbahal in Rijswijk
zo 18/2 15:50Refleks 3 - HKV / Ons Eibernest 4Marimbahal in Rijswijk
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
za 24/2 10:00Nieuwerkerk F6 - HKV / Ons Eibernest F1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
za 24/2 14:00GKV C1 - HKV / Ons Eibernest C2Overbosch in Den Haag
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
za 3/3 11:00Groen Geel B1 - HKV / Ons Eibernest B1Groen-Geelhal in Wormer
za 3/3 11:30Lynx E1 - HKV / Ons Eibernest E2Sporthal Leidschenveen in Den Haag
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
za 10/3 10:00Phoenix D1 - HKV / Ons Eibernest D1Oosterpoort in Zoetermeer
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest E1 - VEO E2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:00HKV / Ons Eibernest F1 - IJsselvogels F3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 12:15Refleks C2 - HKV / Ons Eibernest C2De Schilp in Rijswijk
za 10/3 13:30HKV / Ons Eibernest A1 - PKC / SWKGroep A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 15:00HKV / Ons Eibernest C1 - Maassluis C1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 16:15HKV / Ons Eibernest B2 - Korbis B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 17:30HKV / Ons Eibernest B3 - Pernix B2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 17:45Excelsior 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Buitenhof in Delft
za 10/3 18:45HKV / Ons Eibernest A2 - Fiks A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
za 10/3 19:15BEP 1 - HKV / Ons Eibernest 1Beukenkamp in Purmerend
zo 11/3 12:10Phoenix 6 - HKV / Ons Eibernest 7De Veur in Zoetermeer
zo 11/3 12:35HKV / Ons Eibernest 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 13:45HKV / Ons Eibernest 4 - Fortuna / Delta Logistiek 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 14:55HKV / Ons Eibernest 5 - Achilles 5HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
zo 11/3 16:45Futura 4 - HKV / Ons Eibernest 6Zuidhaghe in Den Haag
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
za 17/3 11:00TOP / SolarCompleet E5 - HKV / Ons Eibernest E1De Korf in Sassenheim